KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser 14088350
nr 1408 8350
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Skisser, 12st, Ej signerade, oramade lösa blad. L 46-69 cm, djup: 38-50 cm
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:02:21
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr